top of page

Brīdinājums! Šī tīmekļa lapa var izraisīt atkarību no dizaina

par mums

Paradīze gan dizaina entuziastiem, gan profesionāļiem. Mēs ar aizrautību palīdzam jums radīt skaistus un funkcionālu vidi, kas iedvesmo un priecē. Neatkarīgi no tā, vai meklējat jaunākās tendences vai klasiskus priekšmetus, mums ir viss nepieciešamais, lai izveidotu mājas vai biroju, kas atspoguļo jūsu unikālo stilu.

Mēs ticam, ka katram ir kaut daļa no atkarības pret dizainu. Tāpēc piedāvājam plašu produktu un pakalpojumu klāstu, lai palīdzētu jums apmierināt jūsu alkas pēc visa skaistā un unikālā. No mēbelēm un dekora līdz apgaismojumam un aksesuāriem, mums ir viss nepieciešamais, lai jūsu telpa kļūtu par jūsu personiskās gaumes atspoguļojumu.

DESIGN ADDICTED nav tikai par produktu pārdošanu, bet arī par pieredzes veidošanu. Mēs vēlamies, lai jūs justos iedvesmoti un satraukti, sadarbojoties ar mums. Mēs vēlamies, lai jūs aizietu sajūtā, ka esat atraduši perfektu priekšmetu, kas papildina jūsu telpu.

Lūk, tikai daži iemesli, kāpēc jums vajadzētu iepirkties DESIGN ADDICTED:

  • Augstas kvalitātes produkti: Mēs piedāvājam tikai labāko zīmolu produktus nozarē. Mūsu mēbeles, dekors un apgaismojums ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem un ar visaugstāko meistarību.

  • Ekspertu dizaina padomi: Mūsu personāls sastāv no pieredzējušiem interjera dizaineriem, kas var palīdzēt izvēlēties jums atbilstošus priekšmetus, kas atbilst jūsu vajadzībām un stilam. Mēs ar prieku atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem un palīdzēsim atrast perfektos priekšmetus jūsu mājai vai birojam.

  • Mūsu salons ir veidots tā, lai iedvesmotu un iepriecinātu. 

  • Kā mēs varam palīdzēt jums apmierināt jūsu dizaina atkarību?

- Interjera dizaina konsultācijas: Ļaujiet mūsu ekspertiem palīdzēt jums izveidot telpu, kas atspoguļo jūsu stilu un atbilst jūsu vajadzībām. Mēs sadarbosimies ar jums, lai izstrādātu plānu, kas ietver visu, sākot no plānošanas palīdzības un mēbeļu izvēles līdz apgaismojumam un dekoram.

- Produktu paraugi un demonstrācijas: Apskatiet mūsu produktus darbībā un uzziniet par to īpašībām un priekšrocībām.

Neatkarīgi no tā, vai esat dizaina iesācējs vai pieredzējis profesionālis, mēs esam šeit, lai palīdzētu jums izveidot skaistu un funkcionālu telpu, kas jums patiks.

Apciemojiet mūs šodien un ļaujiet mums parādīt, kā mēs varam palīdzēt jums apmierināt jūsu dizaina atkarību!

Sveiks, DESIGN ADDICTED